Mügen Türkiye - All Phantom's have a soul

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mügen Türkiye - All Phantom's have a soul

Similar topics

3 posters

Mugen Windows Configurator (Tr)

smilingjack
      smilingjack

Puanlar : 71

Mugen Windows Configurator (Tr) Empty Mugen Windows Configurator (Tr)

Mesaj  smilingjack Çarş. Kas. 03, 2010 11:31 pm

Kendi Karakter , Stage yapabileceginiz ve oyununuza çeşitli özellikler katabileceginiz bir program . Türkçe.

En son smilingjack tarafından Perş. Kas. 04, 2010 1:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
      bakii
      bakii

Puanlar : 244

Mugen Windows Configurator (Tr) Empty Geri: Mugen Windows Configurator (Tr)

Mesaj  bakii Perş. Kas. 04, 2010 12:34 am

dostum resim felan koyarmısın programla ilgili anlatım felan daha iyi olur gibime geliyo nasıl kullanılıyo bunlarıda resimli anlatım yaparsan guzel olur emege saygı afro
      smilingjack
      smilingjack

Puanlar : 71

Mesaj  smilingjack Perş. Kas. 04, 2010 1:24 am

bakii demiş ki:dostum resim felan koyarmısın programla ilgili anlatım felan daha iyi olur gibime geliyo nasıl kullanılıyo bunlarıda resimli anlatım yaparsan guzel olur emege saygı afro
      dostum vala zamanında indirmiştim , hiç kullanmadım affraid ama cok işlevsel bir şey What a Face
      ken95
      ken95
      Admin

Puanlar : 198

Mesaj  ken95 Cuma Kas. 05, 2010 12:00 pm

mugen yaparken notepad ile uğraşmak istemeyenlerin işini fazlasıyla görecektir bir çok şeyi bu program ile halledebilirsiniz.

Similar topics

-

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:23 pm